אודות עצמי

על כותרות והגדרות – מה אני עושה?
לא קל לי להגדיר את עצמי ואני לא אוהבת להכניס את עצמי לכותרות, אנסה פשוט לספר מה אני עושה.
אני עוסקת בכמה תחומים וכולם קרובים לליבי:

אני מעצבת בתים

אני מלקטת סיפורי בתים, כולם תמיד כה מרתקים ומעמיקים וכותבת עליהם בבלוג

מוציאה סיורי עיצוב ואומנות

אני עוסקת שנים בתנועה (בעברי היתי מורה להתעמלות לילדים) במשך השנים למדתי כלים להתמודדות עם לחצי החיים כמו בודהיזם, מיינדפולנס, פוקוסינג התמקדות בתנועה וג'קונג.

אני מנחה קבוצות מודעות לנשים ומארגנת סופי שבוע לנשים.

הפסיפס של אישיותי
פעם ניסיתי "להצטמצם", לוותר על משהו אחד לטובת האחר, אבל היום אני מבינה שזהו חלק בלתי נפרד ממה שאני מביאה ומהאיכויות שלי.
זהו פסיפס אישיותי וככל שאני מעמיקה יותר מתגלות אהבות ואיכויות נוספות. אני רואה היום איך כל תחום נרתם מהשני, איך כל האיכויות שלי מקבלות ביטוי.
בסוף הכל מתחבר לפאזל אחיד ושלם.

מסע של תנועה והשראה – איך הגעתי לעיצוב?
מאז שאני קטנה אני בתנועה מתמדת וזה היה טבעי עבורי שמקצועי הראשון היה מורה לתנועה יצירתית וספורט טיפולי לילדים. יצרתי שיעורים יצירתיים ושילבתי מספר אומנויות בתוכם ומאז אני ממשיכה להיות בתנועה, רק מכיוונים שונים.
מאז שאני זוכרת את עצמי התעניינתי בנפש האדם וזה הוביל אותי לחקור ולהקשיב לסיפורים על הבתים בהם אנשים גרים. הייתי סקרנית תמיד לגלות למה הבתים נראים כך או אחרת.
יש לי חיבה מיוחדת לחפצים ובמיוחד לאלה שמגיעים עם סיפור – מאיפה הגיעו? מה הבעלים מרגישים כלפיו? לכל מקום שהגעתי תמיד הזזתי רהיטים, סדרתי לעצמי ולאחרים סביבת מגורים נעימה ואסתטית.

בשנים האחרונות אני מממשת בכל יום את אהבתי הגדולה לעיצוב הבית. פתחתי עסק משלי ואני נהנית לפגוש לקוחות וללוות אותם בתהליך מלא מרקמים, צבע, תנועה וביטוי שבמהלכו ובסופו אנחנו מחברים את הבית שלהם למי שהם והופכים את הבית למקום נעים וממלא אושר/סיפוק/אהבה/ תבחרי.

אדם, בית, תהליך
יש לקוחות האומרים לי "אין לי טעם", "אני לא מבינה בעיצוב" ואני אומרת בואו ניתן מקום לסיפור שלכם, לביטוי שלכם, לאהבות שלכם.
תנו לי ולכם צ'אנס ואוציא מכם את המעצב הקטן שמתחבא בפנים: אתה יודע להגיד יפה או לא יפה בעיני, את יודעת איזה רגש מעוררים אצלך חפצים מסויימים.
אני רואה את תפקידי כמעצבת בתים, כמלווה של תהליך בתחום שהרגישות בו צריכה להיות גבוהה. אנו מעצבים את המקום הכי אינטימי ורגיש עבורנו. ולכן אני מרגישה מאין "שליחה" – אני בעלת הכישורים הנכונים שיכולה לנווט ולעזור לכם בתהליך עיצוב הבית, תהליך שנובע מתוך האנשים שמתגוררים בבית עצמו.

בתהליך העיצוב אמליץ, אכוון, אביע דעה, אבל דעתך היא מעל הכל, אתם אלו שגרים בבית, והחפצים והצבעים, המרקמים והחיבורים אמורים לרגש אתכם ולשקף אתכם.
לפעמים זה מתבטא בהצגת ספרים בספריה מעוצבת, לפעמים זה פסל או חפץ שנקנה ממקום רחוק ומעלה בנו זכרונות, לפעמים זו תהיה תמונה או כלים בעלי ערך נוסטלגי וסנטימנטלי.
בית באוירה חמה נוצר מחפצים המעשירים אותו כמו: טקסטיל וטקסטורות מיוחדות, חפצים ואביזרים משלימים.

מהו בית עבורי?
בית הוא תחושת בטחון, תחושת שייכות, הוא געגוע בסופו של יום למקום מבצר משלנו: להתרווח ולהתכנס בפינה האישית שלנו, שמסוגלת להכיל ולתמוך בחוויות היום יום ולבטא אותנו.
הזמנה לבית שמבטא אתכם
אם אתם מרגישים צורך לרענן את דירתכם
אם אתם מרגישים נח להכנס לעולמכם הפנימי (זה מומלץ, אבל חושב לי לומר שזה לא חובה) ולבטא אותו בסביבה הטבעית שלכם
אם יש בכם תשוקה לחידוש ושדרוג הבית
אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר.
אני מבטיחה לכם שביחד נצא לחויה נפלאה שכולה צבעים, חומרים וטקסטורות. נרכיב ביחד פאזל שלם המתאימים לכל בני הבית, שכל אחד כפרט ימצא את מקומו.

מבטיחה לעצב לכם בית יחודי שיבטא אתכם וישקף את אישיותכם.
מחכה לכם,
רוית
054-7629315