לא קל לי להגדיר את עצמי ואני לא אוהבת להכנס אותי לכותרות. אני מתעסקת בכמה תחומים הקרובים לליבי, פעם ניסיתי "להצטמצם" לוותר על משהו, אבל היום אני מבינה שזה פסיפס אישיותי וככל שאני מעמיקה יותר מתגלות אהבות נוספות, אני רואה היום שכל תחום נרתם מהשני ובסוף הכל מתחבר לפאזל יאחיד ושלם.

מאז שאני קטנה אני בתנועה מתמדת וזה היה טבעי שזה יהיה מקצועי הראשון שעסקתי בו מורה לתנועה יצירתית וספורט טיפולי לילדים, יצרתי שעורים יצירתיים ושלבתי מספר אומנויות בתוכם.

במקביל, ממשתי את אהבתי הגדולה לעיצוב הבית ופתחתי את עסק משלי. מאז שאני זוכרת את עצמי התעניינתי בבתים, תמיד הזזתי רהיטים, סדרתי לעצמי ולאחרים סביבת מגורים נעימה ואסטטית.

אני מאמינה שלכל בית אופי משלו. בית יחודי הוא אוסף חפצים בעלי ערך רגשי לאדם שגר בו. בית הוא הביטוי האישי של האדם, זה יכול להתבטא בהצגת ספרים בספריה מעוצבת, פסל או חפץ שנקנה ממקום רחוק ומעלה בנו זכרונות, תמונה או כלים בעלי ערך נוסטלגי וסנטימנטלי. בית באוירה חמה נוצר מחפצים המעשירים אותו כמו: טקסטיל וטקסטורות מיוחדות, חפצים ואביזרים משלימים.

תחום הפסיכולוגיה ונפש האדם מסקרנים אותי מאוד ואני רואה קשר ישיר בעיצוב הבית. אני מאמינה שתהליך העיצוב הוא אישי ואינטימי הדורש העמקה של מה מתאים לי מבחינה פונקציונלית? אבל עוד יותר מה גורם לי לתחושה נעימה.

אני רואה בתפקידי כמעצבת בתים יכולת לגרום לאדם לחוש בטחון, תחושת שייכות, געגוע בסופו של יום למקום מבצרו, להתרווח ולהתכנס בפינה האישית שלו, שמסוגלת להכיל ולתמוך בחויות והתמודדיות בסופו של חיי היום יום. כאשר לקוחות מוכנים ומרגישים בנח להכנס לעולמם הפנימי, אנסה לתרגם להם אותו בעיצוב ביתם, ע"י צבעים מועדפים, טקסטורות, צורה וסגנון ולהרכיב פאזל שלם המתאימים לכל בני הבית, שכל אחד כפרט ימצא את מקומו.

אם אתם מרגישים צורך לרענן את דירתכם, ויש בכם תשוקה לחידוש ושדרוג הבית מבטיחה לכם שביחד נצא לחויה נפלאה שכולה צבעים, חומרים וטקסטורות.
אעצב לכם בית יחודי שיבטא אתכם וישקף את אישיותכם.
מחכה לכם,
רוית

054-7629315

הרשמו לבלוג

הירשם לבלוג באמצעות המייל

הזן את כתובת המייל שלך כדי להירשם לאתר ולקבל הודעות על פוסטים חדשים במייל.